Sklep stacjonarny w samym centrum Gdyni. ul. Antoniego Abrahama 11 (odcinek między ulicą 10 lutego i Starowiejską) Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 sobota 10 -14. Zapraszamy serdecznie .

Sklep stacjonarny w samym centrum Gdyni.
ul. Antoniego Abrahama 11 (odcinek między ulicą 10 lutego i Starowiejską)
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 sobota 10 -14.
Zapraszamy serdecznie

 

 

ul. Antoniego Abrahama 11 (odcinek między ulicą 10 lutego i Starowiejską )

Pracujemy od poniedziałku do piątku  w godzinach 10-18  sobota 10 -14

Zapraszamy serdecznie!

Na powierzchni 120 metrów znajdziesz wiele materiałów do tworzenia tych, którzy wiedzą, co w trawie piszczy zasypiemy całą masą półproduktów do scrapbookingu i decoupage’u, florystyki, (mamy wiele wzorów papierów, serwetek, narzędzi, pędzli, farb, preparatów i dodatków wszelakich).

Tym, którzy swoją przygodę z rękodziełem chcą dopiero zacząć, podpowiemy i doradzimy, co kupić.

W naszym sklepiku około 700 wzorów serwetek do decoupage, autorskie papiery ryżowe, preparaty, media, kleje oraz ogromny wybór przedmiotów do ozdabiania .

W naszej ofercie znajdziecie dodatki do tworzenia koronki, wstążki, naturalne sznurki, papierowe kwiaty, dekoracje, tekturki, metalowe dodatki i wiele innych.

Deco Hobby jest autoryzowanym sprzedawcą farb Chalk Paint decorative paint by Annie Sloan w Polsce, na żywo można zobaczyć wszystkie kolory farby,uzyskać poradę, zrobić zakupy lub zapisać się na jeden z wielu naszych warsztatów.

PL_AS_Stockist logos_Annies-hands_HR-12

Jesteśmy jedynym dystrybutorem farb i preparatów do decoupage Decocllection – markowych i bardzo dobrych jakościowo produktów – w bardzo konkurencyjnej cenie.

                                                     …..tekturki..papier..dekoracyjne elementy ..kwiatki perełki taśmy czyli wszystko dla miłośników scrapbookingu